0 Dijitaloji Facebook Sosyal Medya

Facebook Hesabı Hackleme, Şifre Kırma, Sayfa Çalma

Written by BurakKaplan

Merhabalar. Bugün sizlerle facebook hesabı hackleme konusunda ilginç bilgiler paylaşacağım. Facebook şifre kırma nasıl yapılır? Facebook hesabı çalma olayı nasıl gerçekleşiyor? Facebook hesabı hackleme programı var mıdır? Facebook hesabı çalma programsız nasıl yapıyorlar?

Peki neden bu sorulara cevap arıyorum? Siz de aynı tuzağa düşmeyin diye. Daha önce sayfası hacklenmiş biri olarak hem tecrübelerimi hem de araştırdığım kadarıyla özet bilgileri sunmaya çalışacağım.

facebook-hesabı-hackleme-facebook-şifre-kırma

1• Sahte Facebookla Facebook hesabı hackleme, Facebook hesabı çalma

En basit yöntemi sahte bir Facebook görünümlü site üzerinden mail ve şifrelerinizi rahatlıkla alabilirler. Tarayıcınızdaki uzantıya her zaman dikkat etmelisiniz.

Size farklı bir siteden bir anda facebook görünümlü bir siteye yönlendirebilir ve şifrenizi isteyebilirler. Veya Facebook’ta dolaşırken bir anda Facebook’tan çıktığınıza dair bir uyarı alabilirsiniz. Aslında siz bir habere tıklamışsınızdır ama öngörünümü farklı bir fake sayfa ile karşılaşmışsınızdır.

2• Facebook Sayfa Çalma

Facebook sayfa çalmanın en kolay yöntemi sayfa yöneticilerinden birinin hesabını ele geçirmektir. Eğer en zayıf halkayı bilirseniz, oraya yönelik güçlendirme çalışması yapabilirsiniz.

Ben bu durumu daha önce yaşadığım için biraz daha detaylandırmak istiyorum. Yönettiğim sayfalardan biri hacklendi. Daha doğrusu hacklenmiş gibi paylaşımlar yapmaya başladı. Tabi benim bunları görmem sabah erken saatleri aldı. Gece boyunca sayfayı meşgul etti.

Durum şuydu: Sayfada yöneticilik verdiğim arkadaşlardan birinin hesabını ele geçirip onun üzerinden sayfada paylaşımlar yapıyordu. Şükür ki arkadaşın sayfadaki rolü yönetici değil editör seviyesindeydi. Ve sayfayı tamamen ele geçiremedi. Bu önlemi her zaman almak gerekiyor…

3• Facebook hesabı hackleme programı

Yardımcı uygulamalar vasıtasıyla hesabınız sizin kontrolünüz dışına çıkabilir. İzin vereceğiniz uygulamalara dikkat etmelisiniz. Özellikle Facebook dışından facebook’la giriş yaptığınız yerlerde sitenin kendisi sizden şifre istiyorsa sakıncalı olabilir.

Google’dan bu kelimelerle geldiler: facebook hesabı hackleme, facebook şifre kırma, facebook hesabı hackleme programı, facebook hesabı çalma, facebook hesabı hackleme 2015, facebook hesabı hackleme programı indir

About the author

BurakKaplan

3 Comments

Leave a Comment