0 Dijitaloji Instagram Sosyal Medya

Ücretsiz Instagram Beğeni Arttırma Yöntemleri – 2015

Written by BurakKaplan

Anahtar kelimeler: beğeni hilesi, instagram hilesi, instagram beğeni hilesi, instagram beğeni arttırma, instagram beğeni kasma, instagram beğeni tagları, instagram tagları

Instagram Beğeni Arttırma Yöntemleri: Instagram hatıralarınızı, güzel anlarınızı hatta satmak istediğiniz ürünleri arkadaşlarınızla, ailenizle ve takipçilerinizle paylaşmaki çin mükemmel bir ortam. Çok fazla fotoğraf paylaşıyor ama beklediğiniz kadar beğen almıyorsanız, daha fazla beğeni toplamak için aşağıdaki küçük adımları izleyebilirsiniz.

Social media agency • En iyi sosyal medya ajansları: İşte Türkiye’deki en iyi 11 sosyal medya ajansı

Ücretsiz-Instagram-Beğeni-Arttırma-Yöntemleri

Not: Arkadaşlar yorumlarda herkes güvenilir takipçi satın alma siteleri soruyor. Normalde teklif etmiyorum. İnternet sitelerinde gördüğünüz reklamlara kesinlikle aldanmayın. Paranızı boşa verirsiniz. Eğer illa takipçi satın alacağım diyorsanız uzmankirala.com gibi kurumsal ve güvenilir aracı sitelerden satın alın. Bu siteler paranızı kendi havuzunda tutuyor. Takipçi satanlar takipçileri sizin hesabınıza gönderiyor, ondan sonra siz onaylıyorsunuz. Siz onaylamadan karşı taraf parasını alamıyor. Fake birkaç hesapta denedim işe yarıyor.

1- Etiket Kullanın

Etiketler (#hastag) fotoğrafları anahtar kelimelerle kategorileştirmenin basit bir yoludur. Bu sizin başkaları tarafından keşfedilmenizi sağlar. Ve sonuç olarak daha çok beğeni alma şansınızı güçlendirir. Ne kadar çok etiket kullanırsanız, fotoğraflarınızın görüntülenme oranı da o derece artacaktır.

Fakat etiket kullanırken dikkat etmeniz gereken noktalar da var.

beğeni hilesi, Instagram Etiket Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Instagram Etiket Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

a- Her fotoğrafınızda birden fazla etiket kullanın. Örneğin doğa fotoğrafı paylaşıyorsanız ilgili olabilecek #manzara #scene gibi farklı etiketler kullanabilirsiniz.

b- Daha fazla etkileşim için en popüler etiketleri kullanın. En popüler etiketlerden bazıları mesela; #love, #me, #cute, #friday and #coffee. Ama sizin fotoğrafınızla ilgili olmasına dikkat edin.

c- En çok kullanılan etiketleri araştırın ve onlardan bir veya birkaçını kullanmayı tercih edin. Ama şunu da unutmayın ki çok kullanılan etiketlerde akan fotoğraf da çok fazla olacağından sizin fotoğrafınızın kaybolma ihtimali de yüksek olabilir.

2- Fotoğraflarınızı Filtreleyin

a- Fotoğraflarınıza filtreler uygulayın. Fotoğraflarınızı işlemek için yardımcı uygulamalar kullanın. Daha iyi görüntülenecek ve bazı kusurlarını yok edecek etiketler tercih edin. Early-bird, X-Proll, Aviary, ve Valencia en çok kullanılan filtrelerden.

b- Yardımcı uygulamalar kullanın. Telefonunuzda fotoğraflarınızı daha güzel hale getirmek için özel efektler veren yardımcı uygulamalar tercih edebilirsiniz. Camera+, Pro HDR, Snap-seed, ve Pixlr-o-matic gibi uygulamalar fotoğraflarınıza daha cazip bir görünüm verebilir.

3- İnsanların Görmek İsteyeceği Fotoğraflar Paylaşın

a- Doğru fotoğrafı paylaşın. Çoğu zaman insanlar akıllarına ne zaman gelirse o zaman paylaşmayı tercih ederler. Veya boş zamanlarında uğraşırlar. Eğer daha fazla beğeni istiyorsanız Instagram’ı bir sanat galerisi gibi düşünmelisiniz. Amacınız sadece en iyi ve en yüksek kalitedeki fotoğraflarınızı paylaşmak olmalı. Fotoğraflarınızın kalitesi ne kadar artarsa, Instagram’da beğeni alma şansınız da o derece artar. Herkesin sevmesi ve cazip bulabilmesi için işte bir ipucu:

-Asla üç benzer fotoğrafı aynı zaman diliminde paylaşmayın; her zaman en iyisini seçin.

b- Ailenizle ve sevdiklerinizle fotoğraflarınızı paylaşın. Abartmamak kaydıyla kişisel fotoğraflar profilinizin daha samimi ve gerçek görünmesini sağlayabilir. Ancak her durumda sadece en iyi olanını paylaşmayı tercih edin.

c- Özel şeyler paylaşın. İnsanların her yerde göremeyeceği, daha önce görmediği ilginç şeyler paylaşabilirsiniz.

instagram hilesi, instagram tüyoları

d- Ev hayvanınızın resmini paylaşın. Çok demode olsa da kedinizin en güzel fotoğraflarından paylaşmanız birkaç beğeniyi garantileyecektir. Fakat paylaştığınız fotoğrafta size özel birşeyler olsun. Yeni bir açı, farklı bir görsel olmasına dikkat edin.

e- Sürekli yemek fotoğrafları paylaşarak rahatsız etmeyin. Birçok insan bunu zaten yapıyor. Bu yüzden sadece yemek gerçekten çok özel ve ayrıcalıklı bir şeyse fotoğrafını paylaşabilirsiniz.

f- Fotoğraflarınızı birleştirerek paylaşın. Telefonunuza indireceğiniz Diptic gibi uygulamalar yardımıyla fotoğraflarınızı birleştirebilirsiniz. Eğer birkaç fotoğrafı bir araya koyduğunuzda takipçileriniz daha çok beğenebilir. Ama elbette sürekli değil. Farklı açılardan alınmış benzer fotoğrafları bir parça haline getirebilirsiniz. Mesala gezi veya özel bir olayla ilgili paylaşımlarda uygulanabilir.

instagram beğeni hilesi

4- Aktif Olun, İnsanları Önemseyin, Kendi Camianızı Oluşturun

a- Instagram topluluğunun aktif bir üyesi olun. Almak için vermelisiniz. Arkadaşlarınızın fotoğraflarına yorum yapmaya zaman ayırın, veya güzel bir fotoğraf gördüğünüzde beğenmekten çekinmeyin. Bunu ne kadar sık yaparsanız, insanlar da o derece karşılık verecektir. Eğer siz arkadaşlarınızın fotoğraflarına tepki vermezseniz karşılığında siz de hiçbir olumlu tepki alamazsınız.

Eğer gerçekten çok fazla beğeni istiyorsanız, ilgi alanınıza giren rastgele insanların fotoğraflarını beğenerek başlayabilirsiniz.

b- İnsanların profillerini ziyaret edin. Özellikle takip ettikleri takipçilerinden fazla olan kişileri tercih edebilirsiniz. Bu kişinin 15-20 fotoğrafını beğenin. Eğer sizi fark ederlerse muhtemelen onlar da geri sizin fotoğraflarınızı beğenecektir. Ve belki de takip edecektir.

Twitter Arama Nedir? Twitter Kişi Arama Nasıl Yapılır? Arama Geçmişi Nasıl Silinir? Twitter Kişi Arama Geçmişi Nasıl Silinir? [Görsel Rehber]

5- Zamanı Önemseyin

a- Fotoğraflarınızı doğru zamanda paylaşın. Dünyadaki en ilginç fotoğrafı paylaşıyor olabilirsiniz ama bunu gecenin bir yarısı yaptıysanız hiç kimse fotoğrafınızı beğenmeyebilir. Fotoğraflarınızda en iyi etkileşim günün ilk birkaç saatinde veya akşam saatlerinde olacaktır. Belki de kendi en iyi etkileşim aldığınız saatleri belirleyebilirsiniz. İşte size birkaç ipucu:

– Hafta için günlerde günün ortasında paylaşabilirsiniz. İnsanlar işyerinden ve internette dolaşmaktan sıkıldığı anlara denk gelebilir. Sabah çok erken saatlerde paylaşmayın.

– Akşam yemeğinden az sonra paylaşabilirsiniz. İnsanlar akşam yorgunlukla biraz fotoğrafları görmek isteyebilirler.

– Özel etkinliklerden fotoğraflar paylaşabilirsiniz. Özel günler de tercih sebebi olabilir. Belki insanlar daha çok yoğun olur bu günlerde ama beğenmek için zaman ayırabilirler.

b- Kendi uygun zamanınızı belirleyin. Cuma geceleri ve Cumartesi geceleri insanlar kendi fotoğraflarına bakmaktan sizin fotoğrafınızı beğenmeye vakit ayıramayabilirler. Ama bu sizin takipçi kitleniz için farklı da olabilir. En iyisi kendi en iyi zamanlarınızı belirleyin. Bunu da ilk başta farklı zamanlarda paylaşarak ölçebilirsiniz.

c- Fotoğrafınızı paylaştıktan sonra aktif olun. Kendiniz paylaşım yaptıktan sonra arkadaşlarınızın fotoğraflarına yorum yaparak ve onları beğenerek dikkatlerini çekebilirsiniz.

instagram beğeni kasma, instagram facebook bağlama

6- Hesaplarınızı Bağlayın

Instagram hesabınızı Facebook’la bağlayın. Bunu yapmak bir dakikanızı bile almayacaktır. Böylece fotoğraflarınızın daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

instagram beğeni tagları, instagram beğeni uygulaması

7- Farklı Uygulamalar Kullanın

a- Diğer uygulamalardan destek alın. Apple Store ve Google Play Store başkalarının fotoğraflarını beğenerek ‘puan’ kazandığınız yüzlerce uygulamayla dolu. Karşılığında bu puanlarınız beğeni olarak dönecektir. “Get likes,” “Get likes for Instagram,” veya “Instagram likes” gibi kelimelerle arama yapabilirsiniz.

b- Uygulamaları indirin. Uygulamaların yorumlarına ve puanlarına bakarak hangisinin daha güvenilir ve daha iyi çalışır olduğunu bulun. Emin olduğunuz uygulamayı seçin ve indirin.

c- Instagram hesabınızla giriş yapın. Bu tür uygulamalar izin isteyecektir, vermeniz gerekecek.

d- Başkalarının fotoğraflarını beğenin. Böylece puan toplayarak bu puanları kullanabilirsiniz. Ancak dikkatli olun çok absürt fotoğraflar beğenmeyin. Çünkü takipçilerinizin keşfet sekmesinde sizin beğendiğiniz fotoğraflar görünebilir.

e- Puanlarınızı istediğiniz fotoğraf için kullanın. Belli bir puan topladıktan sonra size hangi fotoğrafınız için puan kullanacağınız şansı veriliyor. Sonrasında fotoğrafınızın nasıl beğeni aldığını izleyin.

Görsel ve metinler wikihow’dan uyarlanmıştır:

http://www.wikihow.com/Get-More-Likes-on-Your-Instagram-Photos

Instagram Ücretsiz Takipçi Arttırma Yöntemleri İçin Tıklayınız…

Instagram-Ücretsiz-Takipçi-Arttırma-Yöntemleri

Not: Bilgiler işinize yaradıysa Instagram’da takip ederek başlayabilirsiniz:) http://instagram.com/SalihSarikaya/

Google’da bunlarla buldular:
beğeni kasma siteleri, instagram beğeni siteleri, beğeni hilesi sitesi, instagram beğeni satın al, instagram fotoğraf beğendirme sitesi, sosyal medya beğeni hilesi, sosyal medya beğeni, instagram beğeni satın alma

About the author

BurakKaplan

5 Comments

Leave a Comment